EI. pastas

Šis puslapis skirtas tik mūsų klientams, turintiems elektroninę pašto dėžutę.

Elektroninis paštas

___________________________________________________

  Antivirus & SPAM

  ___________________________________________________

  Raktas.net elektroninio pašto abonentų dėžutės yra skenuojamos su antivirusine programa. Jei aptinkamas – virusas gavėjas laiško negauna, o siuntėjui nusiunčiamas pranešimas, kad jo laiške buvo rastas virusas.
  Užkrėstas laiškas Raktas.net serveryje yra laikomas savaitę ir jeigu staiga gavėjui reikia jį peržiūrėti – jis turi siuntėjo paprašyti, kad tas persiūstų gražintame laiške galinčius būti ID numerius, siuntėjo ir gavėjo elektroninio pašto adresus, laiško temą ir tikslią datą kada buvo siūstas orginalus laiškas elektroninio pašto administratoriui.
  Jei per savaitę toks prašymas negaunamas – laiškas automatiškai trinamas.
  Taip pat laiškai yra analizuojami su AntiSpam programine įranga. Jeigu laiške aptinkama žymių panašių į spam`ą laiškas yra pažymimas antraštėse kaip X-Spam-Status: Yes. Jeigu ne – X-Spam-Status: No. Vartotojas gali sukonfiguruoti savo pašto klientą, kad jei tas randa X-Spam-Status: Yes, tai pvz ištrina laišką ar perkelia į kažkokį katalogą ir pažymi skaitytu.
  Raktas.net administracija negarantuoja 100% antivirusinės bei AntiSpam programos veikimo efektyvumu. Vartotojams patartina savo duomenų saugumu pasirūpinti patiems naudojant antivirusinę programą jų kompiuteriuose.

  Kaip pasikeisti elektroninio pašto slaptažodį

  ___________________________________________________

  Užeikite adresu http://mail.raktas.net/password
  Įveskite savo vartotojo vardą iki @ simbolio į lauką „Vartotojo Accountas“, „
  Domeinas“ įveskite raktas.net, „Slaptažodis“ lauke įveskite savo dabartinį slaptažodį.